InTaste Premium

Pro ryzí milovníky orientálních polévek je určena řada Premium, která je postavena na silném vývaru s vyšším podílem sušené zeleniny. V jednotlivých pěti příchutích jsou použity výjimečné ingredience jako kokosové mléko, citronová tráva a další.

 • Mořské plody 
 • Hovězí 
 • Kuřecí pikantní 
 • Kuřecí thajská 
 • Slepičí 
 

Certifikace

Jsme hrdými držiteli následujících certifikátů

HACCP verze 6

HACCP - Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů - Verze 6

Logo HACCP verze 6

IFS Food verze 6

IFS FOOD - International Featured Standards - Verze 6

Logo IFS Food verze 6

OHIM - Office for Harmonization in the Internal Market

OHIM - Úřad pro harmonizaci vnitřního trhu
Ochranné známky a vzory

Logo OHIM
 

Partneři

Vybraní obchodní partneři

 • Lidl
 • Globus
 • Vitana
 • Kaufland
 • BILLA
 • Interspar
 

O společnosti

Společnost Altin JM Group, výrobce produktů značek InTaste a Vitamax, je ryze českou výrobně obchodní společností.

V roce 2007 převzala výrobní závod s výrobním programem instantních polévek a instantních těstovin pod značkou Vitamax, které jsou na trhu již od roku 2001.

V roce 2012 byla úspěšně dokončena rozsáhlá technická revitalizace společnosti, která obnášela instalaci nejmodernější linky v Evropě včetně nových výrobních procesů. Ty byly posouzeny a schváleny mezinárodní potravinářskou certifikací IFS Food, verze 6.

V naší společnosti byly aplikovány mnohaleté zkušenosti s nejmodernějšími výrobními procesy, které nám umožňují se stát konkurence schopným výrobcem instantních polévek v Evropě. Všechny produkty jsou připravovány dle vlastních receptur a vlastními technologickými postupy.

Při výrobě využíváme nejmodernější technologie, což nám umožňuje v maximální míře splňovat náročné požadavky našich zákazníků.

Společnost nabízí na tuzemském i zahraničním trhu nové řady polévek pod značkou InTaste, které byly vyvíjeny tak, aby oslovili co nejširší řady našich i zahraničních spotřebitelů. Jednotlivé řady Daily, Quality a Premium mají za úkol oslovit i ty nejnáročnější spotřebitele.

V roce 2007 jsme zahájili vlastí vývoj instantních výrobků bez přidaného glutamátu, barviv a konzervačních látek. V druhé polovině roku 2007 jsme uvedli na trh řadu Natural Food, která si získává stále větší zájem spotřebitelů.

Samotná kontrola kvality začíná již při výběru všech dodavatelů, následném příjmu surovin, obalového materiálu až po expedici.

Před obdržení certifikátu IFS Food u nás probíhala kontrola bezpečnosti potravin dle systému HACCP.

Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o. Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o. Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o.  
 

Kontaktní a obchodní údaje

Altin JM Group, s.r.o.

Myslivecká 2370
735 32  Rychvald
Czech Republic
Tel +420 558 432 628
Email
www.intaste.cz
25366955
DIČ CZ25366955

Obchodní oddělení

Tel +420 737 603 680
Email

Oddělení kontroly a řízení kvality

Tel +420 734 230 830
Email

Oddělení distribuce a logistiky

Tel +420 734 443 559
Email