O společnosti

Společnost Altin JM Group, výrobce produktů značek InTaste a Vitamax, je ryze českou výrobně obchodní společností.

V roce 2007 převzala výrobní závod s výrobním programem instantních polévek a instantních těstovin pod značkou Vitamax, které jsou na trhu již od roku 2001.

V roce 2012 byla úspěšně dokončena rozsáhlá technická revitalizace společnosti, která obnášela instalaci nejmodernější linky v Evropě včetně nových výrobních procesů. Ty byly posouzeny a schváleny mezinárodní potravinářskou certifikací IFS Food, verze 6.

V naší společnosti byly aplikovány mnohaleté zkušenosti s nejmodernějšími výrobními procesy, které nám umožňují se stát konkurence schopným výrobcem instantních polévek v Evropě. Všechny produkty jsou připravovány dle vlastních receptur a vlastními technologickými postupy.

Při výrobě využíváme nejmodernější technologie, což nám umožňuje v maximální míře splňovat náročné požadavky našich zákazníků.

Společnost nabízí na tuzemském i zahraničním trhu nové řady polévek pod značkou InTaste, které byly vyvíjeny tak, aby oslovili co nejširší řady našich i zahraničních spotřebitelů. Jednotlivé řady Daily, Quality a Premium mají za úkol oslovit i ty nejnáročnější spotřebitele.

V roce 2007 jsme zahájili vlastí vývoj instantních výrobků bez přidaného glutamátu, barviv a konzervačních látek. V druhé polovině roku 2007 jsme uvedli na trh řadu Natural Food, která si získává stále větší zájem spotřebitelů.

Samotná kontrola kvality začíná již při výběru všech dodavatelů, následném příjmu surovin, obalového materiálu až po expedici.

Před obdržení certifikátu IFS Food u nás probíhala kontrola bezpečnosti potravin dle systému HACCP.

Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o. Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o. Výrobní prostory společnosti Altin JM Group, s.r.o.